testy on-line zakup dostęp kontakt regulamin
 

Testy on-line

Zakup dostęp
Twój koszyk jest pusty.

Forum Doradców Podatkowych z siedzibą w Krakowie 30-318, przy ul. Zagrody 20a, realizuje wysyłkę książek do dowolnego miejsca w Polsce. Zamówienia, w których podano adres wysyłkowy leżący poza granicami naszego kraju będą realizowane po uzgodnieniu telefonicznym pod numerem 12 410 54 00.

Wszystkie ceny w e-Księgarni podawane są w złotych polskich. Cena podana przy książce jest wiążąca w chwili składania zamówienia. Podsumowanie zamówienia zawiera podatek VAT.

Czas dostawy
Na czas dostawy, po którym przesyłka trafi do Państwa, składa się czas potrzebny naszemu Wydawnictwu na przygotowanie wysyłki oraz czas transportu. Po zatwierdzeniu składanego w e-Księgarni zamówienia, otrzymacie Państwo e-mail potwierdzający złożenie zamówienia. Czas dostawy liczony jest od momentu potwierdzenia zamówienia i zwykle wynosi 1 do 5 dni.

Koszt wysyłki
W trakcie składania zamówienia jesteście Państwo informowani o łącznej należności za zamawiane książki wraz z kosztami wysyłki, które - jeśli występują - są każdorazowo uwzględniane na przekazywanej Państwu fakturze VAT.

W przypadku dostawy za pośrednictwem OPEK:
- jeżeli wartość zamówienia nie przekracza 100 zł - doliczamy koszty wysyłki w wysokości 14,40 zł
- jeżeli wartość zamówienia przekracza podaną wyżej kwotę - koszty wysyłki pokrywa nasze Wydawnictwo.

Forma płatności
Za zamówione produkty można zapłacić przy pomocy systemu platnosci.pl lub za zaliczeniem pocztowym płacąc przy odbiorze przesyłki.

Reklamacje i zwroty
W sprawach reklamacji i zwrotów prosimy kontaktować się z obsługą naszej e-Księgarni: tel. 12 410 54 00, faks 12 417 16 88, e-mail: forum@tax.pl a zwracane produkty prosimy odesłać na adres: Forum Doradców Podatkowych, ul. Bałuckiego 31, 30-318 Kraków z dopiskiem: "ZWROT".

W przypadku stwierdzenia w otrzymanej książce wad drukarskich lub uszkodzeń powstałych w trakcie transportu, prosimy o odesłanie książki przesyłką pocztową na podany wyżej adres. Do przesyłki prosimy dołączyć opis przyczyny reklamacji oraz podać numer otrzymanego z książką dokumentu (faktury). Książka taka zostanie wymieniona na pełnowartościową, a w przypadku wyczerpania nakładu zwrócimy pieniądze na wskazane konto bankowe wystawiając przy tym fakturę korygującą.

Książki zamówione w e-Księgarni, zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku, można zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Zwracane książki nie mogą być używane, kopiowane lub w żaden inny sposób zniszczone. Książki prosimy odsyłać na podany powyżej adres razem z dołączoną fakturą.
Gwarantujemy zwrot ceny zakupu książki na wskazane konto bankowe, nie zwracamy natomiast kosztów przesyłki.

Copyright © InWeb dla Forum Doradców Podatkowych Projekt: Olison's Project
Forum Doradców Podatkowych | Doradca Podatkowy | Polnische Steuern | Księgowość Kraków | Ezgamin na doradcę podatkowego | Testy on-line | E-księgarnia | Kontakt